Suntem dispusi sa te ajutam

Echipa consultantafonduri-europene.ro este dornica sa vina in sprijinul dvs. oferindu-va servicii profesioniste

FORGOT YOUR DETAILS?

DOWNLOAD KIT PREZENTARE

BROȘURĂ PREZENTARE

Click pe imagine pentru a descărca broșura de prezentare

FII MEREU INFORMAT

Inscrie-te la newsletter-ul nostru pentru a fi mereu la curent cu cele mai noi informatii

VINO ALATURI DE NOI

Echipa consultantafonduri-europene.ro este intr-o continua expansiune. Angajam colegi entuziaști, organizați , orientați pe dezvoltare profesională și personală continuă.

Descriere job

Ca şi Consultant management proiecte vei fi implicat in misiuni de consultanţă privind elaborarea documentaţiilor de finanţare pentru diverse proiecte de investiţii şi privind acordarea de asistenţă/suport de specialitate in vederea implementarii proiectelor în acord cu cerinţele clientului, autorităţii finanţatoare şi cu prevederile contractului de finantare.

Responsabilităţile postului:
Managementul şi implementarea misiunilor de consultanţă alocate, în acord cu procedurile şi standardele interne ale firmei;
Consultanţă şi suport in stabilirea ideii şi conceptului de proiect;
Elaborarea documentaţiilor de finantare în acord cu tema de proiect, documentele instituţiilor finanţatoare şi procedurile interne ale firmei;

Cerinte candidat

  • Studii superioare (economice cu specializarea contabilitate sau management constituie un avantaj);
  • Experienţă de minim 1 an într-o poziţie similară (experienţă specifica in scrierea si implementarea proiectelor cu finanţare nerambursabilă europeana - programe POR, FEADR, POCU, etc.);
  • Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Power Point, etc.);
  • Permis de conducere categoria B – constituie un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;

TOP